Explaining the unexplained leucopenia in azathioprine treatment

 
Το τεκμήριο παρέχεται από τον φορέα :

Αποθετήριο :
Annals of Gastroenterology
δείτε την πρωτότυπη σελίδα τεκμηρίου
στον ιστότοπο του αποθετηρίου του φορέα για περισσότερες πληροφορίες και για να δείτε όλα τα ψηφιακά αρχεία του τεκμηρίου*
κοινοποιήστε το τεκμήριο




2007 (EL)
Explaining the unexplained leucopenia in azathioprine treatment (EN)

Katsanos, K.H.
Tsianos, E.V.

info:eu-repo/semantics/article
info:eu-repo/semantics/publishedVersion

Ελληνική Γαστροεντερολογική Εταιρία (EL)
Hellenic Society of Gastroenterology (EN)

2007-04-05


Hellenic Society of Gastroenterology (EN)

1792-7463
1108-7471
Annals of Gastroenterology; Volume 19, No 2 (2006) (EN)



*Η εύρυθμη και αδιάλειπτη λειτουργία των διαδικτυακών διευθύνσεων των συλλογών (ψηφιακό αρχείο, καρτέλα τεκμηρίου στο αποθετήριο) είναι αποκλειστική ευθύνη των αντίστοιχων Φορέων περιεχομένου.